İnsan Kaynakları

Pusula Call Center

Hem şirket stratejilerimize hem de çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en uygun ve modern eğitim yöntemleri ile hizmet vererek kurumsal akademi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Öğrenen organizasyon olmanın önemli bir parçası olan iç eğitmenlerimiz ve stratejik gelişim ortaklarımızla işbirliği yapıyor, yeni çalışanlarımızı hızla oryante edip, mevcut çalışanlarımızın uzmanlık ve yetkinlik gelişimine odaklanıyoruz. Kurumsal sürekliliğin ana unsuru olan yeteneklerimize yatırım yapıyor, kendi içimizden yetiştirdiğimiz liderlerimizle gururlanıyoruz..

img

Eğitim Akademilerimiz


Pusula Akademi’ye İlk Adım Oryantasyon Programımız
Ailemize yeni katılan çalışanlar için tasarlanmış olan oryantasyon programıdır. Oryantasyon programıyla işe yeni başlayanların sektörü ve organizasyonu tanımaları ve böylece şirkete ve Pusula kurum kültürüne adaptasyon sürecinin hızlandırılması amaçlanmaktadır.

Bireysel Satış Akademisi
Pusula Akademi’nin müşteri odaklılık, verimlilik, kalite yaklaşımı doğrultusunda bireysel satış operasyonlardaki çalışanların bireysel ikna performansı ve yetkinliklerini geliştirmek, daha donanımlı hale getirmek.

Kurumsal Satış Akademisi
Pusula Akademi’nin müşteri odaklılık, verimlilik, kalite yaklaşımı doğrultusunda kurumsal satış operasyonlardaki çalışanların bireysel ikna performansı ve yetkinliklerini geliştirmek, daha donanımlı hale getirmek.

Kişisel Gelişim Akademisi
Pusula Akademi olarak çalışanlarımızın kendi potansiyellerini, yetkinliklerini görmelerini sağlamak, profesyonel çalışma hayatında bu becerilerini hayata geçirebilmeleri konusunda destek olmak.

Müşteri Hizmetleri Akademisi
Müşteri Hizmetleri kapsamında Pusula Call Center Bireysel / Kurumsal / Kamu Müşteri Hizmetleri çalışanlarının; görev tanımlarına bağlı olarak, hem ürün & servis bilgilerini geliştirmelerini, hem de pozisyonları gereği sergilemeleri gereken yetkinliklerini geliştirmelerini sağlamak amaçlanmıştır.

Liderlik & Koçluk Akademisi
Liderlik & Koçluk Okulu her türlü yönetim kademesinde lider yetiştirmek, başarılı kılmak, şirket hedef ve stratejilerinin hayata geçirilmesine destek olmak, aynı zamanda koçluk kültürüyle de bilimsel yöntemlerden istifade ederek çalışan hayatının olumlu yönde değişmesini sağlamak üzere faaliyet göstermektedir.

Pusula CRM Sistem Akademisi
Tüm çalışanların görev tanımları doğrultusunda sistem kullanımı, simülasyon ve deneysel yöntemler kullanılarak temel eğitimlerin verilmesi ve yetkinliklerin arttırılması amaçlanmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

 

Teknolojik üstünlüğünü ve kaliteli müşteri hizmeti sunabilmenin en önemli unsurunun nitelikli insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz.

Kaliteli insan kaynağına yatırım yaparak, mevcut iş gücünü sürekli artırmakta, müşterilerimize nitelikli iş gücü sağlayarak ülke istihdamına katkıda bulunmaktayız.

İnsan kaynakları süreçlerini; tüm yasal ve hukuki gereklilikler, eğitim süreçleri ve ihtiyaçları ile bu ihtiyaçların sağlanması, performans ölçümü, performans sonuçlarının ücretlendirmeye yansıtılması, kariyer planlaması, terfi, işten çıkış ve tazminat konularının uygulamasını içeren kapsamlı prosedürler ile yönetmekteyiz.

Uluslararası standartlarda yayınlanmış, yaygınlaşmış olan insan kaynakları yönetimine ilişkin güncel yaklaşımları ve yenilikleri sürekli takip etmekteyiz.

Personelimiz ile ilişkileri yürütmek üzere İnsan Kaynakları Direktörlüğü, iş birimlerinin organizasyonları ve bu birimlerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ilgili birimlere gereken desteği vermektedir.

Sürekli gelişimi destekleyerek çalışanlarımıza uzun soluklu bir kariyer imkanı sunuyoruz.